Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту та крихти

Контактні телефони:

098-107-37-70
063-019-48-77


КАТАЛОГ ПАМ'ЯТНИКІВ У ЛЬВОВІ


Отримати консультацію:

098-107-37-70, 063-019-48-77

Виготовлення й встановлення пам’ятників з граніту у Львові

Як вшанувати пам'ять людей, що пішли з цього життя? Як висловити свою безмірну й нескінченну любов рідним чи близьким, яким вже не скажеш нічого, дивлячись в очі? Звичайно ж, замовити пам’ятник з граніту або крихти в майстерні пам’ятників «Граніт-Ломі Львів».

До вибору надгробка будь-якого виду – пам'ятника одинарного чи подвійного, на могилу дитині чи меморіального комплексу, слід поставитися дуже серйозно. У ньому потрібно зобразити найбільш значущі якості померлої людини, те, що робило її несхожою на інших, і те, за що її так любили близькі. Втім, кількість померлих у захороненні не обмежена – гранітний комплекс на могилу у вигляді пам’ятника на трьох на замовлення, здатний виразити побажання кожного замовника.

Індивідуальний підхід та додаткові безкоштовні послуги

У нас працюють фахівці високого класу, справжні майстри, в руках яких суворий камінь «оживає». Для створення гранітного пам'ятника можемо розробити власний ескіз або скористатися вашими ідеями.

Завжди з розумінням ставимося до кожного нашого клієнта. Приділимо час, розповімо за телефоном й наочно продемонструємо деталювання пам'ятника комбінованого або з граніту. Наші фахівці намалюють ескіз, відповідний розмірам деталей, згідно з певними пропорціями.

Також завжди малюємо макети художнього оформлення пам'ятника: розміщення портрету (якщо потрібно – коригуємо), підбираємо шрифти, квіти, свічники, вази. І все це стосується найпростіших надгробків, навіть гранітних табличок на хрест. Клієнт завжди зможе побачити проект ще до того, як купити пам’ятник з граніту – до початку роботи аби підтвердити створений макет для художника.

Ціни на пам’ятники з граніту

Для людей, що пережили втрату близької людини, основним завданням є гідно провести покійного в останній шлях. Нинішні ціни, укупі з необхідним проведенням ритуалу поховання, змушують рідних і близьких померлого турбуватися ще й про вартість послуг, а також їх якість. В середньому, ціни на пам'ятники з граніту становлять від 13000 грн до 40000 грн.

Наша майстерня допоможе вам вибрати найбільш оптимальне співвідношення якості й ціни пам’ятника з крихти або граніту, а каталог пам’ятників у Львові та Львівській області – ознайомитися з фотографіями різноманітних варіантів надгробків. Ви зможете купити пам'ятники з граніту за привабливими цінами – як стримані, аскетичні, так і розкішні надгробки або меморіальні комплекси за гідною ціною, виходячи зі своїх можливостей.

Пам'ятник з крошки купити недорого львів

Ціна: 6500 гривень

У вартість не включено встановлення та художнє оформлення